Mexanik klaviatura GravaStar Mercury K1, qora

GravaStar · GravaStar Mercury K1 · Artikul GSK1_XTAL_BLK

Oʻxshash va yaxshiroq

Shu mahsulot Mexanik klaviatura GravaStar Mercury K1, qora 1 239 000 soʻmYaxshiroq Mexanik klaviatura Razer BlackWidow V3 Tenkeyless Green Switch, qora 1 279 000 soʻmArzonroq Klaviaturalar Keychron K13 Max 1 219 000 soʻmBoshqa brend Klaviaturalar Keychron K3 Max 1 219 000 soʻmOʻxshash Mexanik klaviatura Logitech G413 SE, qora 1 299 000 soʻm
Ulanish2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB-CUSB (kabeli)2.4 GHz, Bluetooth 5.1, wired2.4 GHz, Bluetooth 5.1, wiredUSB 2.0
Bluetooth5.0—5.1, up to 3 devices5.1, up to 3 devices—
Akkumulyator8 000 mA·soat——1 550 mA·soat—
RGB yoritishHaHa———
Batafsil taqqoslash

Mahsulot haqida

Afzalliklar va kamchiliklar

Interbrands jamoasi fikricha

  • Uch xil ulanish 2,4 GGs qabul qilgich, Bluetooth 5.0 va USB-C kabel; akkumulyator — 8000 mA·soat.
  • Yumshoq va jim ovoz qistirmali (gasket) mahkamlash va besh qatlam shovqin yutuvchi koʻpik.
  • Issiq almashtirish 3 va 5 oyoqchali kalitlar kavsharsiz almashtiriladi, toʻplamda 4 ta sinov kaliti bor.
  • Alyuminiy rama 75% formatda 79 ta tugma va burama tugma.
  • Safarlar uchun ogʻir akkumulyatori bilan 1,06 kg.
  • Oddiy mexanika magnitli GravaStar klaviaturalaridagi kabi sozlanadigan ishga tushish nuqtasi va Rapid Trigger yoʻq.

Tavsif

GravaStar Mercury K1 — uch xil ulanish usuliga ega 80 tugmali 75% formatdagi mexanik klaviatura: Bluetooth, 2,4 GHz radioqabul qilgich yoki USB kabel orqali. GravaStar x Kailh Cherry Pink kalitlari oʻrnatilgan, issiq almashtirish qoʻllab-quvvatlanadi. Yoritish bor. Korpusi ogʻir — taxminan 1 kg, shuning uchun klaviatura stolda mustahkam turadi.

Maslahatlar

  • Kalitlar chiziqli: bosish kuchi 40 g, ishga tushish 1,5 mm da, toʻliq yoʻl 3,5 mm — GravaStar maʼlumotiga koʻra.
  • Harflar joylashuvi inglizcha (EN) — tanlangan variant rasmidan tekshiring.

Komplektda

  • Klaviatura
  • 2,4 GGs qabul qilgich (USB Type-A)
  • USB Type-A — Type-C kabeli
  • Qalpoqcha va kalitlar uchun 2-in-1 sugʻurgich
  • Tozalash choʻtkasi
  • 4 ta sinov kaliti: Kailh Platycodon, Kailh Crackle Ice Box, KTT Silent Blue, KTT Baby White
  • Tozalash salfetkasi
  • Foydalanuvchi qoʻllanmasi

Asosiy xususiyatlar

Ulanish
2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB-C
Bluetooth
5.0
Akkumulyator
8 000 mA·soat
RGB yoritish
Ha
Yoritish
RGB, 13 modes, 2 zones
Korpus materiali
aluminium alloy
Barcha xususiyatlar ↓

Kafolat va servis

Nosozlik boʻlsa, doʻkonga keling yoki Telegramda yozing — kafolat boʻyicha qanday murojaat qilishni aytamiz.

Telegram Mahsulot buzildi

Xususiyatlar

BrendGravastar
KategoriyaKlaviaturalar
ArtikulGSK1_XTAL_BLK

Yoritish

RGB yoritishHa
YoritishRGB, 13 modes, 2 zones
Funksiyalargasket mount, 5-layer foam, hot-swap 3-pin/5-pin, knob

Ulanish

Ulanish2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB-C
Bluetooth5.0

Akkumulyator va quvvatlash

Akkumulyator8 000 mA·soat

Korpus, oʻlcham va ogʻirlik

Ogʻirlik1 060 g
Korpus materialialuminium alloy

Komplekt va moslik

Qoʻllab-quvvatlanadigan tizimlarWindows, macOS

Bu mahsulot haqida soʻrang

Javoblarni Interbrands jamoasi ishlab chiqaruvchi maʼlumotlari asosida tayyorlagan. Savolingizni topmadingizmi? Bizga Telegramda yozing.

Mavzuga oid maqolalar

Model tilga olingan: GravaStar turkumlari: qanday sichqoncha va klaviaturalar bor · GravaStar Mercury K1 Pro sharhi: alyuminiy korpusdagi 75 % simsiz mexanika va toʻrtta rang

Oʻxshash tanlovlar

Shuni olasizmi?

Mexanik klaviatura GravaStar Mercury K1, qora Malikadagi doʻkonda bor
1 239 000 soʻm